De Avid Carp Outline Flecktone Sinking Rig Tube 2m is een zinkende camouflage rig tube voor karpervissers die hun montage netjes, discreet en praktisch willen opbouwen. Deze tubing is ontwikkeld voor gebruik met lead clips en inline loodsystemen en helpt om tangles tijdens de worp te verminderen. Tegelijk beschermt de tube de vis tijdens de dril doordat de lijn minder direct in contact komt met de flank.
Voordelen / USP’s
De rig tube is eenvoudig door te rijgen en wordt geleverd met een klein wire tooltje, waarmee je de tubing gemakkelijker in de achterkant van een anti-tangle sleeve kunt verwerken. De zinkende eigenschappen helpen om je montage strak en netjes tegen de bodem te houden. De low-vis groene basis met verschillende camouflagevlekken zorgt voor een subtiele presentatie op uiteenlopende bodemtypes. Omdat deze tubing lichter is dan zware tungsten tubing, is hij ook interessant voor verre worpen waarbij je casting distance zo goed mogelijk wilt behouden.
Specificaties
Merk: Avid Carp
Productnaam: Outline Flecktone Sinking Rig Tube
Lengte: 2m
Type: zinkende rig tubing
Kleur: low-vis groen met camouflage flecks
Afwerking: flecktone camou patroon
Toepassing: karpermontages, lead clips, inline lood, anti-tangle presentaties
Eigenschappen: zinkend, discreet, eenvoudig door te rijgen
Inclusief: 2m tubing en wire tooltje
Varianten
Verkrijgbaar in 2m.
Gebruik / keuzehulp
Gebruik de Avid Carp Outline Flecktone Sinking Rig Tube wanneer je met lead clips of inline lood vist en een nette, visveilige en minder snel in de knoop rakende montage wilt maken. Deze tubing is geschikt voor karpervissers die camouflage, bescherming en werpgemak willen combineren, zeker bij montages voor langere afstanden waar zware tungsten tubing de worp kan beïnvloeden.