De Fun Fishing Perle Strippa 5 stuks zijn praktische parels voor vissers die met vaste stok elastiek, Strippa-systemen of Pulla Bung systemen werken. Deze parels maken het mogelijk om het elastiek veilig te blokkeren en de spanning nauwkeurig te regelen bij de uitgang van de Strippa of Pulla Bung. Zo kun je je elastiek beter controleren tijdens het vissen, zonder het materiaal onnodig te belasten.
Voordelen / USP’s
De Strippa parels zijn ontworpen om de spanning van je elastiek efficiënt te beheren en tegelijk het risico op beschadiging te beperken. Ze zijn ideaal voor wedstrijdvissers en vaste stok vissers die hun topsets netjes en betrouwbaar willen afstellen. Net zoals bij de Fun Fishing connectors wordt er gewerkt met een kleur- en maatsysteem, zodat je eenvoudig de juiste parel kunt kiezen volgens de diameter van je elastiek. Voor het monteren wordt aangeraden om de groene Fun Fishing Strippa-naald te gebruiken. Maak de parel altijd goed nat voordat je ze over het elastiek verplaatst, zodat het elastiek beschermd blijft.
Specificaties
Merk: Fun Fishing
Productnaam: Perle Strippa
Inhoud: 5 stuks
Type: strippa parels / elastiekparels
Toepassing: elastiek blokkeren en spanning regelen
Geschikt voor: Strippa-systemen, Pulla Bung systemen, vaste stok en topsets
Gebruik: vaste stok elastiek, witvis, commercial vissen en wedstrijdvisserij
Montageadvies: gebruiken met de groene Fun Fishing Strippa-naald
Belangrijk: parel goed nat maken voor het verplaatsen op het elastiek
Varianten
Beschikbaar in:
S – elastieken 1.0mm tot 1.7mm
M – elastieken 1.8mm tot 2.0mm
L – elastieken 2.2mm tot 2.4mm
XL – elastieken 2.6mm tot 2.8mm
XXL – elastieken 3.2mm tot 4.0mm
Gebruik / keuzehulp
Kies de maat van de Fun Fishing Perle Strippa op basis van de diameter van je elastiek. Voor fijnere elastieken van 1.0mm tot 1.7mm kies je S. Voor 1.8mm tot 2.0mm kies je M. Voor 2.2mm tot 2.4mm kies je L. Voor 2.6mm tot 2.8mm kies je XL en voor zware elastieken van 3.2mm tot 4.0mm kies je XXL. Gebruik bij voorkeur de groene Strippa-naald om de parel makkelijk op het elastiek te plaatsen en maak de parel altijd nat voordat je ze verschuift.