De Micro Method Pellets zijn fijne 2mm-pellets voor een compacte voerpresentatie met de method feeder. Marukyu levert deze uitvoering in een zak van 800g: een praktische voorraad voor vissers die hun voer nauwkeurig willen doseren en veel kleine partikels rond het haakaas willen aanbieden.
De fijne korrel verdeelt zich gelijkmatig in een method mould en vormt na zorgvuldig bevochtigen een compacte lading op de feeder. Eenmaal op de stek ontstaat een geconcentreerde verzameling kleine voerdeeltjes. Dat is vooral bruikbaar wanneer je gericht wilt voeren zonder meteen veel grote voedseldeeltjes te brengen.
Gebruik de pellets puur of combineer ze met Cresta Marukyu EXP of Method Plus om de samenstelling van je voer aan de sessie aan te passen. Zo kun je met pellets werken voor een duidelijke, compacte presentatie of een deel grondvoer toevoegen wanneer je meer variatie in de voerplek wilt.
Bevochtig eerst een beperkte hoeveelheid en voeg water in kleine stappen toe. Meng goed, laat het vocht intrekken en controleer vervolgens of de pellets stevig genoeg in de mould blijven zitten tijdens de worp, maar in het water weer uit de feeder kunnen vrijkomen. De benodigde hoeveelheid water kan variëren met temperatuur, voorbereidingstijd en waterkwaliteit.
De 2mm-uitvoering past goed wanneer je een fijne, geconcentreerde voerpresentatie zoekt. Maak liever meerdere kleine porties dan meteen de volledige zak te bevochtigen; zo kun je de consistentie gedurende de sessie beter bijsturen en blijft het ongebruikte product droog.