Reniers Fishing Partikel Mix Droog Hennep Boekweit 2 Kilo is een uitgebalanceerde droge partikelmix voor vissers die een actieve, natuurlijke en aantrekkelijke voerplek willen opbouwen. De mix bestaat uit 50% hennep en 50% boekweit, twee kleine partikels die perfect samenwerken om vis langer op de stek te houden.
Hennep is al jarenlang één van de sterkste zaden in de karper- en witvisserij. Na het weken en koken komen de zaadjes mooi open en geven ze olie, geur en fijne voedselprikkels af. Dat zorgt ervoor dat karper, brasem, voorn, zeelt en andere witvis actief blijven zoeken en pikken op de voerplek.
Boekweit is een zeer interessante aanvulling op hennep. Het geeft extra variatie, structuur en fijne voedseldeeltjes aan de mix. Doordat boekweit kleiner en lichter is dan veel grove partikels, blijft vis langer bezig zonder te snel verzadigd te raken. Dat maakt deze combinatie bijzonder sterk voor een actieve voerstek.
Voor karpervissers is deze mix ideaal als basis voor een partikelvoerplek. Je kunt hem puur gebruiken of combineren met maïs, tijgernoten, tarwe, pellets, boiliecrush of liquids. De hennep zorgt voor veel activiteit, terwijl boekweit extra spreiding en variatie in de voerzone brengt.
Voor vaste hengel vissers is deze mix ook zeer bruikbaar. De fijne partikels zijn interessant voor brasem, voorn, zeelt en karper. Je kunt de gekookte mix gebruiken in voerballen, cuppen op de stek of mengen onder grondvoer om meer natuurlijke aasdeeltjes in je voer te brengen.
De mix is eenvoudig klaar te maken. Laat de zaden 24 uur weken in ruim water en kook ze daarna ongeveer 20 minuten. Tijdens het koken kun je naar wens zoetstoffen, aroma’s of additieven toevoegen. Zo kun je de mix aanpassen aan seizoen, waterkleur, visdruk en doelvis.
De mix is PVA-vriendelijk inzetbaar wanneer hij correct wordt voorbereid voor PVA-gebruik. Gebruik hiervoor geen natte, waterige partikels rechtstreeks in PVA. Laat de gekookte mix goed uitlekken en nadrogen, of combineer met PVA-vriendelijke liquids of oliën. Zo voorkom je dat PVA te vroeg begint op te lossen.
Voordelen / USP’s
- Droge partikelmix van 50% hennep en 50% boekweit
- Verpakking van 2 kg
- Zeer geschikt voor karpervissers en vaste hengel vissers
- Bouwt snel een actieve en natuurlijke voerplek op
- Hennep zorgt voor olie, geur en sterke zoekactiviteit
- Boekweit geeft extra structuur, variatie en fijne voedseldeeltjes
- Houdt vis langer bezig op de stek
- Interessant voor karper, brasem, voorn, zeelt en grote witvis
- Snel en eenvoudig te bereiden
- Naar wens te verrijken met zoetstoffen, liquids of additieven
- Geschikt voor partikelmixen, voerballen, cuppen en spodmixen
- PVA-vriendelijk inzetbaar bij correcte voorbereiding
- Sterke basis voor natuurlijke voerplekken
- Goede prijs-kwaliteit voor vissers die zelf partikels bereiden
Specificaties
- Merk: Reniers Fishing
- Product: Partikel Mix Droog Hennep Boekweit
- Inhoud: 2 kg
- Type: droge partikelmix / zadenmix / vislokvoeder
- Samenstelling: 50% hennep, 50% boekweit
- Bereiding nodig: ja, weken en koken
- Weektijd: ongeveer 24 uur
- Kooktijd: ongeveer 20 minuten
- Gebruik: voerplek, partikelmix, vaste hengel, karpervisserij, grondvoer, spodmix en cupping
- Eigenschap: PVA-vriendelijk inzetbaar bij correcte voorbereiding
- Geschikt voor: karpervisserij, vaste hengel, feeder, witvisserij en natuurlijke voerplekken
- Doelvis: karper, brasem, voorn, zeelt en grotere witvis
Varianten
Gebruik / keuzehulp
Gebruik Reniers Fishing Partikel Mix Droog Hennep Boekweit wanneer je een actieve voerplek wilt maken met veel kleine voedselprikkels. Deze mix is vooral sterk wanneer je vis langer wilt laten zoeken zonder te zwaar te voeren.
Voor karpervisserij kun je de mix puur voeren of combineren met maïs, tijgernoten, tarwe, pellets, boiliecrush of liquids. Hennep zorgt voor activiteit, boekweit houdt de vis zoekend op de stek.
Voor vaste hengel kun je de gekookte mix cuppen, door voerballen mengen of toevoegen aan grondvoer. Dit is zeer interessant voor brasem, voorn, zeelt en karper.
Voor feeder of method kun je een kleine hoeveelheid gekookte mix door je grondvoer of methodmix mengen. Zo voeg je echte voedseldeeltjes toe en maak je je voer natuurlijker.
Voor PVA-gebruik moet de mix na het koken goed uitlekken en nadrogen. Gebruik hem alleen in PVA wanneer hij niet meer waterig is, of werk met PVA-vriendelijke liquids of oliën.
Bereiding
Laat de mix 24 uur weken in ruim water. Kook daarna ongeveer 20 minuten tot de zaden goed bruikbaar zijn. Laat afkoelen in het kookvocht voor extra geur en smaak. Voeg eventueel tijdens of na het koken zoetstof, liquid, CSL, Aminol, scopex, knoflook, hennepolie of andere additieven toe.
Gebruik droge partikels nooit ongekookt in grote hoeveelheden. Correct weken en koken is belangrijk voor een veilige en goede werking aan de waterkant.