De Ringers Wafters Chocolate Orange zijn semi-drijvende dumbell wafters die speciaal zijn ontwikkeld voor een lichte en uitgebalanceerde haakaaspresentatie bij de moderne feeder- en commercialvisserij.
Ze zijn verkrijgbaar in 2 maten: Mini en 6mm, waardoor u het formaat eenvoudig kunt aanpassen aan de omstandigheden, de grootte van de vis en de gewenste presentatie.
De combinatie van de typische dumbellvorm, het semi-drijvende karakter en het herkenbare Chocolate Orange smaakprofiel maakt deze wafters bijzonder interessant voor karper, F1, brasem en zeelt.
Het belangrijkste voordeel van een wafter is het gecontroleerde drijfvermogen.
Een Ringers Chocolate Orange Wafter is niet volledig drijvend zoals een pop-up, maar bezit voldoende opwaartse kracht om een groot deel van zijn eigen gewicht te compenseren.
Wanneer het aas wordt gecombineerd met een passende haak, wordt het drijfvermogen grotendeels door het gewicht van de haak gecompenseerd.
Hierdoor kan de dumbell zeer licht tegen of net boven de bodem worden gepresenteerd.
Voor een azende vis voelt het haakaas daardoor aanzienlijk lichter aan dan een volledig zinkend aas.
Bij method- en feedervisserij zuigen karper, F1 en brasem vaak kleine voedseldeeltjes van de bodem op.
Een goed uitgebalanceerde wafter kan tijdens dit aasgedrag zeer gemakkelijk worden meegezogen.
Dat is precies waar dit type aas zijn kracht toont.
Het haakaas blijft opvallend genoeg om gevonden te worden, maar wordt niet onnatuurlijk hoog boven de bodem aangeboden zoals bij een sterk drijvende pop-up het geval kan zijn.
De langwerpige dumbellvorm geeft de Chocolate Orange Wafters een andere presentatie dan een klassieke ronde boilie.
Deze compacte vorm leent zich uitstekend voor moderne onderlijnen en kan gemakkelijk worden gemonteerd met onder andere een:
De vorm past bovendien goed bij de kleine pellets en voedseldeeltjes die vaak rond een Method Feeder worden aangeboden.
Het karakteristieke Chocolate Orange smaakprofiel geeft deze wafters hun eigen herkenbare identiteit.
De combinatie van een zoete chocoladetoets met citrusachtige sinaasappeltonen is een opvallend alternatief voor klassieke vismeel-, pellet- en zoete haakaassoorten.
Dit maakt de Chocolate Orange bijzonder interessant wanneer u bewust een ander smaakprofiel wilt aanbieden dan het omliggende grondvoer of de pellets.
De Ringers Wafters Chocolate Orange zijn bijzonder geschikt voor de Method Feeder.
Bij deze techniek wordt het haakaas zeer dicht tegen het grondvoer of de pellets rond de feeder aangeboden.
Wanneer de method feeder de bodem bereikt en het voer begint vrij te komen, bevindt de wafter zich onmiddellijk tussen de aantrekkelijke voedseldeeltjes.
Dankzij zijn uitgebalanceerde karakter kan de wafter gemakkelijk worden opgenomen wanneer een vis de voerplek begint leeg te zuigen.
Naast Method Feeder kunnen deze wafters ook uitstekend worden gebruikt met:
Hierdoor is het geen aas dat uitsluitend voor één techniek geschikt is.
De Mini uitvoering is de beste keuze wanneer u bewust klein en subtiel wilt vissen.
Een klein haakaas kan bijzonder effectief zijn:
De Mini kan vooral voor F1, brasem en voorzichtige karper bijzonder interessant zijn.
De 6mm uitvoering biedt een iets duidelijkere presentatie en is een zeer interessante allroundmaat voor feeder- en commercialvisserij.
Deze maat is bijzonder geschikt wanneer u gericht vist op karper en grotere vis, maar het haakaas toch compact wilt houden.
De 6mm dumbell vormt een goede combinatie met kleine pellets en Method Feeder mixen.
De wafters zijn in eerste instantie zeer interessant voor de moderne commercialvisserij op karper en F1.
Deze vissen zijn vaak gewend aan pellets en kleine hoeveelheden geconcentreerd voer rond feeders.
Een kleine uitgebalanceerde dumbell sluit uitstekend aan bij deze manier van azen.
Ringers Chocolate Orange is echter zeker niet uitsluitend een karperaas.
Ook brasem en zeelt kunnen uitstekend reageren op kleine wafters.
Vooral wanneer grotere brasem rond een feeder aast, kan een kleine semi-drijvende dumbell een bijzonder efficiënte presentatie bieden.
Merk: Ringers
Product: Wafters Chocolate Orange
Producttype: Wafter / Haakaas
Vorm: Dumbell
Drijfvermogen: Semi-drijvend
Presentatie: Uitgebalanceerd door het gewicht van de haak
Smaak: Chocolate Orange
Maten: Mini en 6mm
Doelvis: Karper, F1, brasem en zeelt
Gebruik: Haakaas
Technieken: Method Feeder, Pellet Feeder, Hybrid Feeder, Banjo Feeder, Bomb en feeder
Water: Commercials, vijvers, meren en andere geschikte witviswateren
1 x Verpakking Ringers Wafters Chocolate Orange in de gekozen maat
Mini
Maat: Mini
Vorm: Dumbell
Drijfvermogen: Semi-drijvend
Smaak: Chocolate Orange
Gebruik: Subtiele presentatie voor onder andere F1, brasem en voorzichtige karper
6mm
Maat: 6mm
Vorm: Dumbell
Drijfvermogen: Semi-drijvend
Smaak: Chocolate Orange
Gebruik: Veelzijdige allroundmaat voor karper, F1, brasem en zeelt
Kies Mini wanneer de vis voorzichtig aast of wanneer u een zo klein mogelijke presentatie wilt aanbieden.
Deze uitvoering is ook zeer interessant wanneer u met kleine pellets en fijn grondvoer vist.
Kies 6mm wanneer u iets meer aanwezigheid wilt zonder meteen een groot haakaas te gebruiken.
De 6mm uitvoering is daardoor een uitstekende allround keuze voor karper, F1 en grotere brasem.
Monteer de wafter met een geschikte bait band, bait spike, hair of andere passende waftermontage.
Test de volledige montage bij voorkeur eerst in een bakje water.
Het exacte drijfvermogen wordt namelijk beïnvloed door het gewicht en de maat van de gebruikte haak.
Met een lichtere haak kan het aas iets verder omhoog komen. Een zwaardere haak trekt de wafter dichter tegen de bodem.
Voor een klassieke wafterpresentatie kiest u een combinatie waarbij het aas zeer licht tegen of net boven de bodem wordt aangeboden.
Zo kan de vis het haakaas gemakkelijk opnemen wanneer hij rond de feeder begint te azen.
Bewaar Ringers Wafters Chocolate Orange koel, droog en goed afgesloten.
Bescherm het aas tegen direct zonlicht en extreme temperaturen.
Sluit de verpakking na iedere vissessie zorgvuldig om smaak, geur en structuur zo goed mogelijk te behouden.